M.O.S.T. PARTYZANT

Morenowy Oddział Szturmowo-Taktyczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-05-21 19:01:28

MisiekZjebisiek

Szef wszystkich szefów

5846891
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 236

Wasza broń, co o niej sądzicie

Witam. Jako założyciel wątku zacznę. Otóż nawet największemu bucowi wiadomo mam G3 z Wella. Co o niej sądzę? Trwała, nie psuje się przez jakiś czas...podkreślam, że tylko przez jakiś czas  jak się zaczyna psuć, to wszystko naraz!! Sypnął mi się celownik, karabin chodzi jak wiertarka ( pęknięta zębatka silnikowa )...
Teraz jak patrzę, to jedynym jego plusem jest łatwość z rozkładaniem. Z ponownym zlożeniem poradziłem sobie bez problemu.

Teraz, jak już mi się zepsuł, to otwieram sklepik z częściami do mojej gietki. Czekam też aż bedę miał kałacha ( na razie Cyma ). Wtedy skrobnę o nim cokolwiek więcej


Siekiera, motyka, fani "Smack That!", idziemy szturmować Bagdad
Siekiera motyka, stary chleb, idę ulicą a tu JEB!!!

http://img117.imageshack.us/img117/3016/resizeofmg7im.gif

Offline

 

#2 2007-06-01 08:45:41

MisiekZjebisiek

Szef wszystkich szefów

5846891
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 236

Re: Wasza broń, co o niej sądzicie

Dobra, mam kalacha z Cymy, a teraz moje wrażenia:
W pudeku znajdowao się:
-karabin
-wycior
-magazynek
-bateria 8.4 Ni-Mh 1100mAh Stick
-ladowarka ( wreszcie normalny wtyk )
-instrukcja obslugi ( w tym rozkladania )
-karta gwarancyjna od Krakmana ( tam kupilem )
To, że akumulator musi się pierwszy raz adować 11 godzin, to wiadomo, Cymka ma ladną imitację drewna, z kolbą NA RAZIE nie ma problemów, dźwięk matrochę grubszy od Wella, osiągi w oklicach 50-60m z dobrze ustawionym hop-siupem ( sprawdzilem ).
Z zewnąrz ma metalowy dekielek na g. body, rurę gazową, osonę lufy, narządy celownicze, lufę zewnętrzną, wycior a także kilka innych drobiazgów. Reszta wygląda jak metal i sprawia wrażenie b. trwalej, w bebechy nie zaglądalem ( jeszcze ).
Oczywiśie mam wersję z metalowym magazynkiem ( hi-cap ), bardzo pojmnym zresztą, ale przy zahaczeniu może wypaść.
Jak na razie wrażenia b. pozytywne, czekam na strzelankę


Siekiera, motyka, fani "Smack That!", idziemy szturmować Bagdad
Siekiera motyka, stary chleb, idę ulicą a tu JEB!!!

http://img117.imageshack.us/img117/3016/resizeofmg7im.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szm.pun.pl www.forum-websitex5.pun.pl www.avilafans.pun.pl www.speedwaypolishleague.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl