M.O.S.T. PARTYZANT

Morenowy Oddział Szturmowo-Taktyczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-06-08 17:56:28

DANO

Chorąży

4024338
Call me!
Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 30

Re: Dentystek vs. kokos - argumenty

jackass dobrze mowi!
potwierdzam!!!!

Offline

 

#17 2007-06-09 22:06:34

Duży Maciek

BOSS

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 18

Re: Dentystek vs. kokos - argumenty

MACIE PRZESTAĆ SIE KŁOCIĆ WALI MNIE TO KTO ROZPOCZĄŁ TĘ KŁÓTNIĘ ALE NIE POZWOLE ABY U MNIE W GRUPIE DZIAŁO SIĘ COŚ NIEPOKOJĄCEGO
KOKOS NIEKTÓRE TWOJE TEKSTY SĄ NIENAMIEJSCU DLATEGO TROCHE SPUŚC Z TONU.
DANO NAJWYRAŹNIEJ MNIE JESZCZE NIE ZNASZ ALE JESZCZE JEDEN TAKI TEKST TYPU "chyba że chcesz dostać wpierdol" TO PRZEŻYJESZ TO SAMO CO JA PODCZAS TRENINGU Z PREZESEM A UWIERZ MI NIE CHCESZ TEGO.
MŁODY WCIĄŻ PODKREŚLASZ ŻE DOSTAŁEŚ DOWODZTWO NAJWYRAŹNIEJ CI JE ODBIORE GDYŻ ZOSTAŁEŚ WYZNACZONY RÓWNIEŻ PO TO ABY USPOKAJAĆ KŁOTNIE A NIE JESZCZE SIE W TYM BABRAĆ. I TO JA DECYDUJE KOGO WYWALAMY .

Offline

 

#18 2007-06-09 22:15:00

DANO

Chorąży

4024338
Call me!
Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 30

Re: Dentystek vs. kokos - argumenty

Co chcesz przecież tak nie napisałem!!!!!!!!!

Offline

 

#19 2007-06-09 22:20:13

Młody

Szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 114

Re: Dentystek vs. kokos - argumenty

Ostatnio widziałem Cię Maciek na strzelance jakieś 1,5 miesiąca temu. Nie odzywałeś się i miałeś "Twoją grupę" w dupie, więc teraz mnie nie pouczaj co mam robic. Kokos wjechal na mnie jak na byle menela na ulicy co nic nie kojarzy, a Ty mi mówisz, że mam łagodzic sytuację? Czyli miałem powiedziec "spokojnie stary i tak Cię lubimy i nie martw się bo nieczego nie bierzemy na serio" ?? Po 2 - po raz 1 podkreśliłem, że jestem dowódcą, więc nie rób z igieł wideł i powiedziałem to dlatego, żeby przestał się tak rzucac.


Mess with the best, die like the rest.

Offline

 

#20 2007-06-11 08:42:09

MisiekZjebisiek

Szef wszystkich szefów

5846891
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 236

Re: Dentystek vs. kokos - argumenty

Poza tym Maciek, sorry, ale trochę Cię pojadę. Nie masz uprawnień, by zabrać Dentystkowi dowództwo, na to muszą się zgodzić pozostali dowódcy, a ja zgody nie dam. Dentystek na 100% w tej dyskusji ma racje, kokos dostał dokładnie to, na co sobie zasłużył. A ty sam nie jesteś jeszcze żaden Supreme Commander, i jak się zgadamy, to ktoś inny może stracić dowództwo, więc lepiej uważaj. Owszem, tekst Dano nie był zbyt stosowny, ale można mu ten raz wybaczyć.
Po prostu daj sprawie samej się zamknąć

I TO JA DECYDUJE KOGO WYWALAMY .

Wcale nie decydujesz o tym, to, że czasem pozwalamy ci podjąć taką, a nie inną decyzję, jest wyłącznie naszą dobrą wolą.
Nie nagrab sobie Maciek, bo naprawdę sobie możesz tym zaszkodzić.

Ostatnio edytowany przez kenny_asg (2007-06-11 08:57:30)


Siekiera, motyka, fani "Smack That!", idziemy szturmować Bagdad
Siekiera motyka, stary chleb, idę ulicą a tu JEB!!!

http://img117.imageshack.us/img117/3016/resizeofmg7im.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hajszpan.pun.pl www.pokemonword.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.livetocraft.pun.pl www.dbxots.pun.pl